آشنایی با کشور زیبای تایلند

۶۷

شما در سفر به تایلندمهم است بدانید که کشور تایلند در شبه جزیره هند و چین واقع در جنوب شرقی آسیا واقع شده است . این کشور از شمال با برمه و لاووس و کامبوج ، از جنوب با مالزی و خلیج تایلند و از غرب با برمه و دریای آندامان همسایه است .

مساحت کشور تایلند حدود 513 هزار کیلومتر که جمعیت 64 میلیونی را در خود جای داده است . پایتخت و همچنین پرجمعیت ترین شهر آن بانکوک و حدود 95 درصد مذهب این مردم بودایی میباشد.

با آژانس با هم گشت همراه باشید تا شما گردشگران را با یک کشور با طبیعت فوق العاده آشنا سازیم .

کشور تایلند از اصلی ترین مقاصد گردشگری آسیا به حساب می آید.

آشنایی با نقشه تایلند

فرهنگ و آداب و رسوم تایلند

فرهنگ مردم تایلند آمیزه ای از فرهنگ کشور های هند ، چین و کامبوج و دیگر کشور های جنوب شرق آسیا می باشد . تور تایلند 

ضمنا شما مسافران مهم است بدانید که مهمترین عقاید مردم کشور تایلند احترام به اجداد و نیاکان می باشد و بسیار مهمان نواز و گرم هستند . تصمیم گیری های بزرگ با مشورت بزرگترهای فامیل و قبیله انجام می گیرد .


تایلند کشوری پادشاهی است و پادشاه در بالاترین جایگاه و ارزش برایشان قرار دارد و کلا به وسایل و موارد ی که عکس پادشاه در آن حک شده باشد تحت هر شرایطی ادای احترام می گذارند و شما درحتما رعایت کنید .

برای مثال سکه ها و اسکناس ها و کتاب ها و تصاویری که منقوش به تصاویر پادشاهی باشد با کمال احترام برخورد می کنند و از موارد آداب رسوم مردم تایلند می توان به احترام به بودا و مقدسات ذکر کرد که داشتن رفتار مناسب و پوشش مناسب در مکان های محترم در مقابل مجسمه های بودا از الزامات افراد این کشور است.

شما گردشگر تور تایلند اگر می خواهید بیشتر با فرهنگ مردم این کشور آشنا شوید مقاله فرهنگ و آداب و رسوم مردم تایلند را مطالعه نمایید.

گردشگری تایلند

آب و هوای این کشور گرمسیری بوده که شامل 3 فصل : متمایز گرم و خشک بارانی و خنک است علاوه علاوه بر آن دارای جزایر بسیار زیبایی می باشد که هر کدام تصاویری از بهشت را برای گردشگران تور تایلند تداعی می کند .

اما بهترین فصل برای سفر به این کشور بین ماه های نوامبر تا فوریه است به دلیل کم بودن گرما و باران زیادی که وجود دارد لذت سفر را برای گردشگران در این فصل دو چندان میکند .

مکانهای تفریحی کشور تایلند که شامل شهرهای بانکوک ، سامویی ، پاتایا و پوکت می باشد را در زیر میتوانید مشاهده نمایید .

گردشگری در بانکوک

گردشگری در پاتایا

گردشگری در پوکت

در آخر با هم گشت سفری شاد با اتفاقات فوق العاده را برای شما عزیزان آرزومند است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.